Projekty

Podporujeme nemocnice v péči o naše nejmenší a vybrané projekty individuální pomoci jednotlivcům.

2023

KRAJSKÁ NEMOCNICE TOMÁŠE BATI, NOVOROZENECKÉ ODDĚLENÍ

"Naše novorozenecké oddělení přijalo dary ve formě přístrojů pro každodenní použití. Jsou to především inkubátory pro ohřev materiálu, který se dostává do těsného kontaktu s dítětem, a dále váhy, které jsou zejména u předčasně narozených dětí nesmírně důležité. Děkujeme!"

MUDr. Jozef Macko, PhD., primář oddělení

FAKULTNÍ NEMOCNICE BRNO, NOVOROZENECKÉ ODDĚLENÍ

"V letošním roce zakoupil fond pro naše oddělení jedno novorozenecké lůžko a dvě vyhřívané podložky v hodnotě 100 000 Kč. Lůžko zajistí pohodlný a tichý převoz miminka dle potřeby v rámci oddělení. Vyhřívané podložky zase žádaný časný pobyt nedonošeného novorozence mimo inkubátor, kdy pomocí regulátoru je dítěti zajištěn velmi důležitý teplotní komfort. Děkujeme."

Mgr. Pavla Opálková, vrchní sestra oddělení

NEMOCNICE IVANČICE, NOVOROZENECKÉ ODDĚLENÍ

"Tak jako roky minulé bylo naše novorozenecké oddělení podpořeno Nadačním fondem FAnn dětem. Letos to byl dar v podobě pěti kojicích polštářů. Jsou z příjemného omyvatelného materiálu a maminky si je pochvalují. Co je víc než spokojená kojící matka? Za celé naše oddělení Vám děkujeme za všechno, za to, že jste, že pomáháte."

MUDr. Karel Mittner, primář oddělení

INDIVIDUÁLNÍ PODPORA

Matěj, Tomáš a Robin jsou tři veselí chlapci, kteří se potýkají každý s jiným, přesto vážným tělesným handicapem. Nadace přispěla na jejich nákladné rehabilitace a jednomu z nich i na speciální USTO ortézu vyrobenou v Rakousku, která pomáhá k protažení Achillovy šlachy. Přejeme jim i jejich rodinám hodně sil a pokroků!

PROJEKT RANÁ PÉČE

Tento projekt zajišťuje terénní službu pro rodiny s malými dětmi, které trápí zrakové nebo kombinované postižení. Poslání této organizace vychází z faktu, že první tři roky života dítěte jsou zcela klíčové, s čímž naprosto souhlasíme a projekt s radostí podporujeme.

MANAŽEŘI NA VOZÍČCÍCH

O tom, že rozdávat pomoc a radost lze i vsedě z invalidního vozíčku, nás každý rok přesvědčuje společnost Tango, která sdružuje lidi s tímto handicapem. Jejich projekt "Daruj hračku" plní sny dětem, na které se nemusí vždy dostat. Jejich entuziasmus je pravidelně oceňován řadou prestižních cen a i my před jejich prací smekáme.

DĚTSKÉ DOMOVY

I letos jsme zajistili školní a výtvarné potřeby pro děti z pěti dětských domovů napříč Českem. Děti si tak mohou krátit volný čas a rozvíjet tak svůj výtvarný talent. A právě díky této aktivitě vzniklo ve spolupráci s Dětským domovem ve Vizovicích vánoční přání, které si můžete od 1. listopadu zakoupit ve všech kamenných parfumeriích i na e-shopu www.fann.cz.