Akce ve FAnn parfumeriích

2024

POKLADNIČKY VE FANN PARFUMERIÍCH

V duchu tohoto hesla jsme lehce pozměnili náš koncept. Víme, že současná doba přinesla řadě z nás obtíže, nejistotu a pokles příjmů, a o to více si vážíme každé koruny, kterou se podaří fondu vybrat. Do každé kamenné parfumerie FAnn jsme proto umístili k pokladně zapečetěnou kasičku, do které můžete vložit pár korun anebo klidně i bankovku. Zkrátka tolik, kolik vám aktuální situace dovolí. A podobně snadné je to i na e-shopu. Pomyslnou kasičku najdete na konci nákupního košíku ještě před odesláním objednávky a darovaná částka je zcela na vás.

REVOLUTION X FRIENDS MONKEY BATH FIZZER, KOUPELOVÁ BOMBA 130 g

Pro velký zájem pokračuje akce s koupelovou bombou i v roce 2023. Pokud jste ji tedy nestihly před Vánoci, nezoufejte, bomby Revolution x Friends z limitované série kultovního seriálu Přátelé jsou stále k dispozici ve většině kamenných FAnn parfumerií a na e-shopu www.fanndetem.cz.
Díky štědrému příspěvku od značky REVOLUTION přispějete koupí této koupelové bomby celých 100 Kč Nadačnímu fondu FAnn dětem (cena 169 Kč/ks).

PEJSEK, PŘÍVĚSEK NA KLÍČE

Pejsek z textilního materiálu o velikosti 8 cm, nahoře vybavený očkem s karabinkou.

Oblíbená klíčenka v podobě pejska je k dispozici na e-shopu www.fann.cz (cena 150 Kč/ks).

Celá částka jde ve prospěch Nadačního fondu FAnn dětem.


Nabídku nadačních produktů zajišťuje síť FAnn parfumerií, která Nadační fond FAnn dětem podporuje. Produkty můžete zakoupit v kterékoli ze 43 kamenných poboček FAnn (sortiment se může mírně lišit), nebo online prostřednictvím nabídky níže. Po kliknutí na vybraný předmět budete automaticky přesměrováni na internetový obchod www.fann.cz, kde samotný prodej ve prospěch nadačního fondu probíhá.