Nadační fond FAnn dětem byl zapsán 4.1.2014.
Děkujeme za Vaši podporu.

Akce ve FAnn parfumeriích

Cílem nadačního fondu je přesměrovat všechny získané finanční prostředky na pomoc dětem. Členové správní a dozorčí rady vykonávají své funkce dobrovolně a bez nároku na honorář.

ROK 2021

I DROBNÁ POMOC SE POČÍTÁ

V duchu tohoto hesla jsme lehce pozměnili náš koncept. Víme, že současná doba přinesla řadě z nás obtíže, nejistotu a pokles příjmů, a o to více si vážíme každé koruny, kterou se podaří fondu vybrat. Do každé kamenné parfumerie FAnn jsme proto umístili k pokladně zapečetěnou kasičku, do které můžete vložit pár korun anebo klidně i bankovku. Zkrátka tolik, kolik vám aktuální situace dovolí. A podobně snadné je to i na e-shopu. Pomyslnou kasičku najdete na konci nákupního košíku ještě před odesláním objednávky a darovaná částka je zcela na vás.

ROK 2020

KRÁSNÁ V KAŽDÉM SLOVA SMYSLU
Dopřejte sobě nebo svým blízkým oblíbenou řasenku Wonder Volume Mascara od značky GOSH COPENHAGEN s tenkým kartáčkem pro precizní prodloužení všech řas.Díky laskavému přispění dánské značky GOSH COPENHAGEN získáte řasenku od 1. listopadu za výhodnou cenu 190 Kč, přičemž 90 Kč z každého prodaného kusu putuje ve prospěch Nadačního fondu FAnn dětem!

Děkujeme, že s námi pomáháte!
 Akce platí do 31. 12. 2020 nebo do vyčerpání skladových zásob.

zena_rasenka
 

 

ASOMBROSO by Osmany Laffita

Zapojte se i vy do mise na pomoc potřebným dětem a spolu s Osmanym Laffitou přispějte Nadačnímu fondu FAnn dětem!

Značka ASOMBROSO by Osmany Laffita si ve FAnn parfumeriích našla svoje čestné místo. Díky tomuto úspěchu jsme spolu s Osmanym připravili akci na podporu naší nadace. Sprchový gel Feel Beauty s vůní citrusů a mořského vánku si zamilujete! Feel Beauty Body Shower Gel, 250 ml, 280 Kč.

S koupí sprchového gelu v průběhu září se navíc můžete zapojit do soutěže o návrh a ušití jednoho modelu na míru z dílny samotného Osmanyho v celkové hodnotě 50 000 kč.

Konkrétní podoba šatů (jeden model) bude upřesněna po vaší vzájemné dohodě s Osmanym Laffitou, obrázek je pouze ilustrační. Do soutěže se můžete zapojit koupí sprchového gelu při uplatnění vaší věrnostní karty FAnn Bonus Card ve všech kamenných FAnn parfumeriích. Výherce budeme telefonicky kontaktovat. Plné znění pravidel soutěže najdete na zde.

a6_letak-nadace_asombroso_saty_fm_3_20_ok_press
 

 

Plážová taška FAnn dětem

CO NÁS ČEKÁ V LÉTĚ? I když se do zahraničí asi jen tak nepodíváme, českých nádrží, rybníků, koupališť a jiných míst k rekreaci je dost! Vybavte se na léto veselou plážovou taškou, do které ukryjete vše potřebné pro celodenní rodinný výlet. Tašky nám byly poskytnuty cestovní kanceláří Blue Style a celá částka 99 Kč z jejich prodeje jde ve prospěch nadačního fondu!Nabídku tašek i dalších nadačních produktů najdete na www.fann.cz nebo ve vybraných FAnn parfumériích.

fann_bag_pink-ok fann_bag_green-ok
 

 

A JAK POMOCI NA JAŘE?
Vstříc lepší budoucnosti našich novorozených miminek se letos jako první vydala francouzská značka s japonskými kořeny KENZO, která přispěje Nadačnímu fondu FAnn dětem částkou 100 Kč z každého prodaného produktu v měsíci březnu.Tímto jí děkujeme za velkorysou nabídku a vás, milí zákaznicí, zveme do světa KENZO! Parfémy KENZO jsou plné energie, radosti a smyslnosti. Překvapit a vykouzlit úsměv na tváři – to je krédo značky!
Flower By Kenzo, bestseller, se kterým si budete po celý den připadat jako na louce plné rozkvetlých květin.
kenzo_fbk_edv_eretailer_30ml_comporeflet_rvb-eau-de-vie
 

 

ROK 2019

CELKEM SE DÍKY VÁM V ROCE 2019 VYBRALO 237 312 Kč. DĚKUJEME!

Knoflík pro štěstí
Štěstí si přejeme na Vánoce, do nového roku a vlastně pořád.Proč si tedy  nepořídit jako symbol takový šťastný knoflík? „S knoflíkem pro štěstí v podobě brože můžete ozdobit jakýkoliv kousek šatníku sobě i svým blízkým, od čepice a svetru přes šaty, jednoduché tričko až po babiččin kabát, nebo jím jednoduše připnete neposlušný šátek,“ říká módní návrhářka Jana Berg, která se už podruhé pustila do spolupráce s Nadačním fondem FAnn dětem a brož sama navrhla. Pro praktičnost je ve formě zapínacího špendlíku, který se vždy hodí mít po ruce, a je postříbřený. z koupě každého Knoflíku pro štěstí poputuje celých 150 Kč nadačnímu fondu FAnn dětem. děkujeme, že pomáháte.
 

 

PEČUJÍCÍ SADA FENJAL
Od 1. června 2019 bude v nabídce limitovaná edice pečující olejové sady, která obsahuje sprchový a tělový olej a masážní rukavičku. Díky štědrému přispění značky fenjal je v nabídce za zvýhodněnou cenu 199 Kč, přičemž celých 50 Kč z prodeje každého kusu půjde ve prospěch nadačního fondu FAnn dětem. Oba oleje patří mezi bestsellery značky a jejich běžná cena při koupi by byla 358 Kč, masážní rukavička není součástí běžné nabídky. Koupí pečující olejové sady, která je jak dělaná na péči po letním opalování, tak výrazně ušetříte a zároveň přispějete na dobrou věc!
 

 

LIPSMACKER
Hravé balzámy na rty i pro ty nejmenší od značky Lipsmacker rozšířily naši jarní nabídku. Limitovaná edice ovocných příchutí je k dostání za 99 Kč, přičemž celá tato částka putuje ve prospěch nadačního fondu.
lipsmacker

 

ROK 2018

CELKEM SE DÍKY VÁM V ROCE 2018 VYBRALO 420 300 Kč. DĚKUJEME!

Vánoce 2018

GOSH REBEL EYES MASCARAgosh
O zajímavou předvánoční nabídku se postarala dánská značka Gosh se svojí bestselerovou řasenkou Rebel Eyes Mascara. Ta byla v nabídce od 1. listopadu za výhodných 149 Kč (oproti běžné ceně 289 Kč), z čehož se ve prospěch fondu putovalo rovných 99 Kč. V limitované nabídce i s vánoční krabičkou bylo 1 000 kusů, které se velmi rychle vyprodaly, a do fondu tak přibylo dalších 99 000 Kč.

Léto 2018

TAŠKY CK BLUESTYLEfann_bag_pink-ok fann_bag_green-ok Od června rozšířily nabídku praktické plážové tašky, které věnovala nadačnímu fondu FAnn dětem cestovní kancelář CK Blue Style. Na výběr je ze dvou barev, cena jedné tašky je 99 Kč a díky štědrému přispění CK Blue Style putuje celá tato částka ve prospěch nadačního fondu.
Myšlenka podpořit dobrou věc, a ještě k tomu vytvořit hodnotný produkt, který maminkám pomůže při každé cestě k bazénu nebo na pláž, nadchla Lenku Pátek, spoluzakladatelku a obchodní ředitelku CK Blue Style. „Na společnosti FAnn se mi líbí, že je společensky zodpovědná, a kromě svých podnikatelských aktivit se věnuje také potřebným. Oslovilo mě, s jakou péčí a láskou se tu starají o to nejzákladnější, o své zákazníky. To je věc, o kterou jde i nám v Blue Style, at už jde o cestující seniory, mladé páry, nebo rodiny s dětmi. Právě pro maminky jsme ve spolupráci s FAnn připravili veselou plážovou tašku, do které mohou naskládat všechny své nezbytnosti,“ říká Lenka.

Jaro 2018

8809343761645-1 Kultovní korejská péče přispěla do fondu 50 Kč z každého prodaného produktu jejich značky v březnu a dubnu. Celkem se díky jejich štědrému přispění vybralo 45 750 Kč.

ROK 2017

CELKEM SE DÍKY VÁM V ROCE 2016/2017 VYBRALO 362 040 Kč. DĚKUJEME!

Listopad 2017

_1016933Nejen malé, ale i dospělé jistě potěší sladká pozornost v podobě čokoládového adventního kalendáře s motivem kreslené zimní krajiny. Cena adventního kalendáře je 99 Kč, z toho 50 Kč putuje přímo nadačnímu fondu FAnn dětem.

Léto 2017

_1016933 Nadační fond FAnn dětem ve spolupráci s českou módní návrhářkou Janou Berg představují společný charitativní projekt, jehož prostřednictvím pomůžete získat prostředky na zakoupení diagnostických přístrojů pro ty nejmenší. Od 15. 5. ve kterékoliv z kamenných FAnn parfumerií nebo na www.fann.cz zakoupit v originálním balení veselé ponožky s puntíky, které pro nadační fond FAnn dětem navrhla sama Jana Berg. O jejich zpracování se postarala ryze česká společnost ROTEX Třebíč.

Jaro 2017

Jako první v tomto roce se na pomoc dobré věci vydají věhlasné značky VERSACE a LANVIN. Z každého prodaného kusu zboží těchto značek poputuje v průběhu března a dubna 50 Kč ve prospěch nadačního fondu FAnn dětem.

ROK 2016

Vánoce 2016

Aktuálně a po celou dobu Vánoc nás můžete podpořit zakoupením klíčenky s opičkou či pejskem (150 Kč) nebo poetického kalendáře (295 Kč) vytvořého z obrazu malíře a ilustrátora Pavla Čecha s názvem PŘÍBĚHY VŮNÍ 2017. Děkujeme.

1. 9. – 31. 10. 2016

V září a říjnu vytáhnou do boje pečující produkty značek Lumene a Betty Barclay. Z každého prodaného kusu těchto značek bude připsáno 50 Kč ve prospěch nadace. Děkujeme.

1. 5. – 31. 6. 2016

V květnu a červnu nás podpoří značky Escada a Bvlgari. Po oba měsíce přispějete koupí libovolného produktu z nabídky těchto značek částkou 50 Kč ve prospěch nadačního fondu FAnn dětem. Děkujeme.

1. 3. – 31. 4. 2016

Z každého prodaného kusu zboží značky Lacoste poputuje v průběhu měsíců března a dubna částka 50 Kč ve prospěch nadačního fondu FAnn dětem. Děkujeme.

ROK 2015

CELKEM SE DÍKY VÁM V ROCE 2015 VYBRALO 296 840 Kč. DĚKUJEME!
flakonky

Vánoce 2015

Plnitelný flakón, který potěší a pomůže.
Jeho koupí v předvánočním období uděláte radost nejen Vám či Vašim blízkým, ale také pomůžete dobré věci, neboť celou částku 150 Kč připíšeme ve prospěch nadačního fondu FAnn dětem.

1. 8. – 30. 9. 2015

Z každého prodaného produktu Max Factor 10 Kč ve prospěch Nadačního Fondu FAnn dětem.
Celkem díky zákazníkům FAnn parfumerií vybráno 34 400 Kč.

1. 5. – 30. 6. 2015

Z každého prodaného kousku vůní značek James Bond 007 a Dolce&Gabbana 50 Kč ve prospěch Nadačního fondu FAnn dětem. Celkem díky zákazníkům FAnn parfumerií vybráno 102 400 Kč.

1. 3. – 30. 4. 2015

V průběhu března a dubna pomáhaly dobré věci značky Dsquared2, Mexx a Gucci. Jejich pomocí si moc vážíme a tímto dekujeme za podporu!

ROK 2014

CELKEM SE DÍKY VÁM V ROCE 2015 VYBRALO 257 900 Kč. DĚKUJEME!

1. 11. – 31. 12. 2014

Charitativní prodej antistresového srdíčka FAnn dětem za 150 Kč. Celkem díky zákazníkům FAnn parfumerií vybráno 105 150 Kč

1. 9. – 30. 9. 2014

Z každého prodaného produktu novinky Boss Ma Vie 50 Kč ve prospěch FAnn dětem. Celkem díky zákazníkům FAnn parfumerií vybráno 26 800 Kč

1. 6. – 30. 6. 2014

Z každého prodaného produktu značek JUVENA of Switzerland a MATIS Paris 50 Kč ve prospěch FAnn dětem.Celkem díky zákazníkům FAnn parfumerií vybráno 84 700 Kč

1. 3. – 30. 4. 2014

Z každého prodaného produktu FANN CARE 100% ceny ve prospěch FAnn dětem.Celkem díky zákazníkům FAnn parfumerií vybráno 41 250 Kč